Відгуки про компанію "Солодке Хоббі" Магазин для кондитерів м. Суми
- Оксана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Прикраси на торт прийшли швидко, були смачні і цілі🤗😋Дякуємо 👍
- Ржевская В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія К.
- Катерина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Кристина Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер!) Швидко та якісно!
- Юлия Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Взяли гроші за пакування, а фігурка на торт прийшла зламана. могли б фігурку замотати у пузирчату клейонку, а вони замотали коробку. який з цього сенс. 145+15 гр просто викинути? зовсім не відповідальні продавці.
- Коментар продавця
Добрий день! Отримали ваш відгук та маємо декілька питань для уточнення ситуації. Чи оглядали Ви посилку на укрпошті при отриманні (так як Ви оплатили пром оплатою, огляд обовязковий) Якщо так, і пошкодження виявлені на відділенні, то чи писали претензію до перевізника, адже вантаж застраховано на повну суму. Ми запакували цукрову фігкрку належним чином: в пупирчастій плівці, в коробці, попереджувальні наліпки "Крихке" також присутні. Питання: чому Ви забрали посилку з відділення без проблем, але потім написали що там щось зламане...
- Тетяна
Дуже хочу показати, як можна було роздивитися на дні коробки, що там усе адсолютно потрощене. Рибки наче цілі, а коли витягнули, то виявилося, що плавники відірвані. Лотоси наче цілі, а виявилося, що і листя поломане і квітки. Руки у хлопця ну просто в мотлох. А коли витягли зпакета фігурку, то хлопець весь теж зломаний навпіл. Ціла лише лодка. Якби ви акуратно замотали фігурку у поліетилен і не булоб простору у коробці. То ніякі перевезення не були б для них страшні. Ви халатно ставитеся до роботи. Я б отримала точно таку мішанину і без вашого пакування. Або ви одразу знали , що поклали все бите. І одразу так і не побачиш. Я замовляла фігурки і в інших, і всі були дуже акуратно запаковані. Жодної квітки не зломали. А у вас пакування дуже погане от і все зломане. Поверніть кошти, або вишліть іншу фігурку. І будьте більш відповідальними до пакування. Ви псуєте мені подарунок для дитини рибака. Поверніть гроші. Я ще встигну купити у інших. Або вишліть цілу
- Коментар продавця
