Отзывы о компании "Солодке Хоббі" Магазин для кондитерів м. Суми
- Валерія М.
Чудовий магазин для кондитерів! Завжди широкий вибір якісних інгредієнтів, форм, інструментів і декору. Все, що потрібно для створення ідеальних десертів, знаходжу тут. Окремо хочеться відзначити приємний сервіс – консультанти завжди допоможуть вибрати необхідні товари та дадуть корисні поради. Ціни доступні, а доставка швидка. Дуже задоволена покупками та обов’язково повернуся ще!
- Наталия А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо))все очень красивое))
- Татьяна Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую! Всим задоволена! Надійне пакування! Рекомендую!!!
- Наталія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили супердешеву мастику поганої якості , а видають її за criamo і гроші відповідні взяли.
"Дякую" , через вас маю великі проблеми з дизайном торту😭 слів нема- Комментарий продавца
Дуже неприємно отримати такий негативний відгук, адже вся мастика прийшла до Вас в оригінальному пакувані, з термінами придатності, з етикетками. Звідки у Вас така претензія?
- Комментарий продавца
- Оксана Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина М.
Замовляла набір цукрових топерів з дино.
Пакують посилки самі (символічна плата 10грн).
Етикетку що там крихке не клеють! Чек в коробку не кладуть!
Оплата на карту, не на ФОП.
Один дино з двох доїхав навпіл тріснутий, +тріснута окремо нога. Та поламана пальма!
100 разів пожалкував що замовила саме в них, тепер треба шукати, поки є час іншого добросовісного продавця.
Витратила 300 грн загалом за покупку+доставку!
Не звернуся ніколи сюди знову!- Комментарий продавца
Шановна Ірино, коли ви забрали посилку з пошти все було добре, але претензії стали пред'являти нам на наступний день. Вибачте, перевіряйте цілісність товару на пошті в присутності працівника нової пошти, якщо щось не так, то складайте акт, товар застраховано на повну вартість. Коли ви забрали товар, він вже ваш: Ви його можете використати, з'їсти, подарувати, і навіть побити.
- Комментарий продавца
- Оксана Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер! Рекомендую!
