Отзывы о компании "Солодке Хоббі" Магазин для кондитерів м. Суми
- Світлана О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алла В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Поставили суму мін замовлення. Додала стакан на пару гривень яких не вистачало для щамовлення. В вайбер пише продавець з істерикою як це один стакан відпоавити і запакувати. Про відправку в коробці перевізника не чули. Гроші вимагали скинути на карту. Не на рахунок. Хамовитий неприємний продавець. Замовила в результаті в інших. Виставили мін замовлення а тепер не знають шо з тим робити і хамлять покупцям. Не рекомендую!
- Комментарий продавца
Ситуація настільки смішна, що коментувати не хочеться. Дівчина сама все написала більш ніж красномовно!!! Ми чудово розуміємо, що зараз важкі часи, тому кожен розважається як може, хтось робить замовлення в інтернеті, не маючи ні найменшого бажання платити (на картку, чи на розрахунковий, чи пром оплатою -не важливо...) Зате потім є гарний спорт - накатати негативний відгук на магазин. Нажаль, пром не захищає продавців від подібних покупців, тому приходиться стикайтися з такими людьми. Шкода, що неможливо прикріпити скріншоти пепеписки з цією пані, щоб розуміти хто кому хамив та в кого була "істерика".
- Алла
Достатньо почитати протік відгуки і оцінити те як ви входите в конфлікт на негативні відгуки, щоб ніколи не мати з вами справу!
- Комментарий продавца
- Андрій Б.
- Юлія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітаю !Дякую за дуже швидку досиавку .Всіх Благ !
- Ганна Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий менеджер, приємне спілкування яке спонукає знову у вас щось купити :)
- Елена Б.
- Ангеліна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
